Stichting Topsport JSH

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”325px”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1507724071608{margin-bottom: 20px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css=”.vc_custom_1507709381823{padding-top: 20px !important;padding-right: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 20px !important;}”]

Stichting Topsport JSH

Om talent te ontwikkelen en onze wedstrijdjudoka’s financieel te ondersteunen richting de Nederlandse top, is vanuit onze vereniging de Stichting Topsport JSH opgericht. Onze club kent vele talentvolle judoka’s die mooie resultaten behalen, zowel individueel als bij teamwedstrijden en zowel op binnenlandse als op buitenlandse toernooien. Maar de wedstrijdsport is duur, voor de vereniging en voor de sporters zelf. Denk aan deelname aan en ritten naar toernooien, extra trainingen, trainingsstages, gerichte coaching en inzet van professionals. Alle sponsoring binnen de Stichting Topsport JSH komt daarom geheel ten goede aan de wedstrijdgroep.

Vrienden van JSH

Ouders, opa’s en oma’s, vrienden, buren, collega’s; iedereen kan onze topsporters ondersteunen door zich aan te sluiten bij de Vrienden van JSH. Als Vriend betaal je € 25,00 per jaar. Vrienden kan je niet genoeg hebben, zo ook wij niet. Wil jij onze Vriend worden? Of weet je iemand in je familie of kennissenkring die Vriend van JSH wil worden? Neem dan contact op met Tessa Janssen (penningmeester van de stichting) via sponsoring@judoschoolhaagsma.nl.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css=”.vc_custom_1507709415070{padding-top: 20px !important;padding-right: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 20px !important;}”]Club van 100

De Club van 100 is een groep bedrijven uit de regio waarmee we als stichting actief samenwerken. Ondernemers uit allerlei branches ondersteunen onze wedstrijdsport en tegelijk helpen wij hen aan nieuwe contacten en kansen voor hun bedrijf. Een win-winsituatie die uiteindelijk ook de wedstrijdjudoka’s ten goede komt.

Een paar keer per jaar organiseren we een netwerkbijeenkomst waar iedereen zijn bedrijf pitcht en behoeftevragen bij elkaar neerlegt. Door samen te werken kan iedereen groeien. Zo laten we de ondernemers graag hun product of dienst met een speciale korting aanbieden aan onze 300 leden, om maar één voorbeeld te noemen.

Door minimaal vijf kalenderjaren jaarlijks een vast (contractueel vastgelegd) bedrag aan de vereniging te schenken, kun je deze schenking als periodieke gift aftrekken van de inkomstenbelasting. De fiscus betaalt dan tot 50 procent van de gift terug. Ook een eenmalige gift is meer dan welkom! Daarbij profiteer je helaas niet van het belastingvoordeel. 

Wil jij als ondernemer onze wedstrijdgroep steunen door lid te worden van de Club van 100? Of ken je iemand in je netwerk die zich wellicht wil aansluiten? Neem dan contact op met Tessa Janssen (penningmeester van de stichting) via sponsoring@judoschoolhaagsma.nl.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]